سیستم نظارت بر روی خط از کروماتوگرافی نفت ترانسفورماتور HZGC-1210

سیستم نظارت بر روی خط از کروماتوگرافی نفت ترانسفورماتور HZGC-1210

سیستم نظارت بر روی کروماتوگرافی روغن ترانسفورماتور HZGC-1210 خلاصه مقدمه سیستم نظارت بر روی خط از کروماتوگرافی نفت ترانسفورماتور نوع HZGC-1210 می تواند به انجام وظایف زیر عمل کند: تمیز کردن اتوماتیک گردش خون، تجزیه و تحلیل روغن، گاز، تجزیه و تحلیل نمونه، پردازش داده ها ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

سیستم نظارت بر روی سیستم کروماتوگرافی نفت ترانسفورماتور HZGC-1210

معرفی مختصر

سیستم نظارت بر روی خط از کروماتوگرافی روغن ترانسفورماتور نوع HZGC-1210 می تواند عملیات زیر را انجام دهد: تمیز کردن اتوماتیک گردش خون، جداسازی نفت و گاز، تجزیه و تحلیل نمونه، پردازش داده ها و زنگ هشدار در زمان واقعی؛ این می تواند به سرعت آنلاین نظارت بر محتوا و رشد گاز خطا حل و فصل در روغن ترانسفورماتور تجهیزات HV قدرت روغن مانند غرق شده مانند ترانسفورماتور. از طریق سیستم متخصص تشخیص خطا، پیش از آن ممکن است مشکلات پنهان از شکست تجهیزات را پیش بینی کند، از اجتناب از حوادث تجهیزات جلوگیری کند، به طوری که برای کاهش ضررهای سنگین و بهبود قابلیت اطمینان عملیات تجهیزات. به عنوان یک نسل جدید از محصولات در زمینه نظارت بر کروماتوگرافی نفت، سیستم راه حل های پایدار و قابل اعتماد برای ترانسفورماتور قدرت را برای تحقق تجزیه و تحلیل از راه دور DGA از راه دور ارائه می کنند. بنابراین، این تضمین قانونی برای اجرای تعمیرات اساسی سیستم برق است.

سیستم HZGC-1210 بر اساس تمامی مزایای نظارت بر روی کروماتوگرافی نفت در خانه و خارج از کشور طراحی شده است. بنابراین سیستم مزایای آشکار در جنبه های ثبات، قابلیت اطمینان و دقت دارد.

آزمون آنلاین غلظت و سرعت رشد H2 ، CO ، CO2 ، CH4 ، C2H4 ، C2H2 ، C2H6

روش تمیز کردن کمی و نمونه برداری از گردش خون می تواند به طور کامل حالت گاز حل شده در روغن را منعکس کند.

جداسازی نفت و گاز بدون آلودگی امن و قابل اعتماد است. کاربران می توانند ترانسفورماتور را تخلیه کنند یا خیر.

ستون کروماتوگرافی کامپوزیتی اختصاصی را برای بهبود میزان جداسازی جزء گاز به کار برده است.

تشخیص واردات وارد شده برای افزایش حساسیت آزمایش گازهای هیدروکربنی.

روش تشخیص گاز دارای ثبات و دقت بالا با محدوده خطای ± 10٪ می باشد.

بالغ و قابل اعتماد به عنوان حالت ارتباطی، آن را به تصویب پروتکل های شبکه های استاندارد و می تواند از انتقال داده ها از راه دور پشتیبانی می کند.

جمع آوری داده ها، فن آوری بیش از حد انتخاب Δ - Σ مبدل آنالوگ دیجیتال با رزولوشن 24 بیتی و کالیبراسیون خودکار، بسیار قابل اعتماد است.

نمایش داده ها و روش های مختلف تحقیق می تواند نمودار گزارش و نمودار را ارائه دهد. عمر ذخیره داده های تاریخی 10 سال است.

دارای سازگاری قوی محیط زیست است، به طور گسترده ای در مناطق سرد، گرم، رطوبت بالا و ارتفاع بالا استفاده می شود.

عملکرد ضد تداخل برجسته است. سازگاری الکترومغناطیسی می تواند GB / T17626 و استاندارد IEC61000 را برآورده کند.

2 سطح از مجموعه هشدار دهنده ارائه شده است. سیگنال هشدار می تواند به طور گسترده ای گسترش یابد.

پایگاه داده باز می تواند دسترسی به شبکه برق را داشته باشد.

علاوه بر این، سیستم HZGC-1210 از طراحی مدولار با استفاده از پردازنده های جاسازی شده با عملکرد بالا استفاده می کند و سیستم نظارت آنلاین کروماتوگرافی را پایدار و قابل اعتماد تر می کند. دارای ویژگی های زیر است:

دارای چرخه تجزیه و تحلیل سریع تر است که توسط کاربران می تواند تعیین کند. حداقل دوره نظارت 40 تا 60 دقیقه است. توصیه میکنیم 24 ساعت به عنوان یک دوره بازرسی تنظیم کنید؛

برای جدا کردن نفت و گاز فقط 10 دقیقه طول می کشد. از تکنولوژی انطباق زیست محیطی خاص برای از بین بردن هر گونه تغییر ضریب توزیع گاز ناشی از تغییرات دما و رطوبت استفاده می کند.

تجزیه و تحلیل نمونه نفت نمونه تکنیک انفجار و بافر را تصویب کرد، از بین بردن حباب مخلوط در نمونه روغن از ترانسفورماتور ورودی مجدد. تکنیک از روغنکاری مجدد چند جداره (بازگشت روغنکاری) می تواند تضمین کند که گاز منتقل شده به ترانسفورماتور منتقل نخواهد شد.

حداقل حد تشخیص C2H2 می تواند به 0.1-0.5 μ L / L برسد.

کنترل مدار دوگانه و چند حالته ترموستاتیک را با دقت کنترل درجه ± 0.1 کنترل می کند. این دستگاه مجهز به سیستم تهویه مطبوع صنعتی است که دارای کنترل دمای ثابت اتوماتیک می باشد.

سیستم کنترل پردازنده جاسازی شده چند منظوره است، ترکیبی از جداسازی نفت و گاز، گرفتن اطلاعات، تجزیه و تحلیل کروماتوگرافی، محاسبه غلظت، هشدار داده ها و نظارت بر شرایط تجهیزات. مواردی مانند از دست دادن داده ها اجتناب شود، به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان و ثبات سیستم را بهبود می بخشد.

مدار رابط کارکردی opto-isolator را به منظور بهبود توانایی ضد تداخل به کار برده است.

از طریق اترنت، می تواند انتقال داده های کامل دیجیتال و از راه دور، تنظیم پارامترها و کنترل را کنترل کند.

عملکرد تشخیص خطا را بهبود می بخشد، با استفاده از روش اصلاح سه نسبت، مثلثات دیوید و روش گرافیکی مکعب برای رسیدن نتیجه تشخیص؛

این خودآزمایی را تقویت می کند و عملکرد تعمیر و نگهداری از راه دور را افزایش می دهد و هشدار دهنده برای غیر طبیعی بودن تجهیزات است

از پروتکل ارتباطات 61850 پشتیبانی می کند، شبکه ای را برای نظارت بر تجهیزات مشابهی فراهم می کند تا بتواند تشخیص دقیق از راه دور را در یک منطقه مشخص انجام دهد.

این سیستم 19 استاندارد مورد و طراحی مدولار با یکپارچه بالا را به تصویب رسانده است که به راحتی قابل نصب و نگهداری با عملیات کاربر پسند است.

با قابلیت افزایش قابل ملاحظه، می تواند به راحتی با دستگاه مانیتورینگ دیگر ادغام شود.

طراحی غیر سیلندر صرفه جویی در زمان و پول را برای تغییر گاز حامل هر سال به طوری که پس از نگهداری فروش بسیار آسان تر خواهد بود. بدون مخزن با فشار بالا در نزدیکی، ترانسفورماتورها امن تر خواهند بود و از هر گونه احتمال بالقوه آزاد خواهند شد.

Hot Tags: سیستم نظارت بر روی خط از کروماتوگرافی نفت ترانسفورماتور hzgc-1210، ساخته شده در چین، تولید کنندگان، تخفیف، ارزان
محصولات مرتبط
پرس و جو