ترانسفورماتور توزیع نوع خشک نوع رزین SCB10

ترانسفورماتور توزیع نوع خشک نوع رزین SCB10

ویژگی های: 1. قابلیت اطمینان بالا با استفاده از فناوری VPI ویژه (اشباع خلاء تحت فشار) و عالی کاغذ NOMEX® insulation، این محصول مقاومت کلی رطوبت و مطلوب را به عنوان مواد عایق کاغذ NOMEX® ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

ترانسفورماتور توزیع نوع خشک نوع رزین SCB10

نوع توزیع ترانسفورماتور نوع SCB10 نوع رزین:

1. قابلیت اطمینان بالا
با استفاده از فناوری VPI ویژه (اشباع خلاء فشار) و عایق کاغذ عالی NOMEX®، محصول حرارت کلی و مقاومت در برابر رطوبت مطلوب را نشان می دهد. همانطور که کاغذ فشرده NOMEX® 90٪ از مقاومت دی الکتریک را در خشک شدن کامل حفظ می کند، زمانی که رطوبت 95٪ و مقاومت تابشی خوب به عنوان محصول هنوز دارای عملکرد الکتریکی اصلی و ویژگی های مکانیکی در صورت 800 Mrad تابش یونیزه.

2. ظرفیت اضافه بار
به علت استفاده از کاغذ NOMEX® به عنوان یک عایق اصلی، محصول دارای حاشیه مقاوم در برابر حرارت است. مقاله NOMEX® متعلق به عایق C کلاس می باشد و می تواند به طور ایمن و پایدار در دمای 220 درجه سانتیگراد برای مدت زمان طولانی کار کند. حداکثر دمای عملیاتی محصول 180 درجه سانتیگراد طراحی شده به عنوان عایق درجه حرارت، به همین ترتیب، حاشیه مقاوم در برابر گرما 40 درجه سانتیگراد، ترانسفورماتور را حتی با شرایط دمای بالاتر، ترانسفورماتور، حتی در شرایطی که دمای بالاتر را تامین می کند، ظرفیت.

3. حفاظت از محیط زیست خوب، نویز کم
کاغذ NOMEX® یک کار کوتاه در 350 درجه سانتیگراد را تحمل می کند و نمی تواند فیزیکی، فیوز و احتراق را در دمای 250 درجه سانتیگراد تامین کند. گاز سمی یا خوردگی حتی در دمای 750 درجه سانتیگراد را تحویل نمی دهد و هرگز در دمای بسیار پایین تردید نمی کند. هسته آهن ساخته شده از ورقه سیلیکونی با کیفیت بالا تحت طراحی بهینه سازی شده است، بنابراین نویز در 48dB کنترل خواهد شد، و عملکرد محیطی عالی است.

4. عملکرد برق خوب و تخلیه جزئی جزئی

eff3b950-f25f-4d62-9f20-7acb29120afe.jpg


Hot Tags: ترانسفورماتور توزیع نوع خشک از نوع رزین، ساخته شده در چین، تولید کنندگان، تخفیف، ارزان، نوع ترانسفورماتور خشک نوع ترموستات، ترانسفورماتور توزیع
محصولات مرتبط
پرس و جو