ربات Patrol هوشمند برای بازرسی و نظارت بر زیرزمین

ربات Patrol هوشمند برای بازرسی و نظارت بر زیرزمین

این سیستم از شناسه های مادون قرمز، دوربین ها و سنسورهای مختلف بر روی صفحه ای که بر روی روبات های بازرسی هوشمند متمرکز است، متمرکز بر روبات های بازرسی هوشمند است، تصویب تکنولوژی ناوبری مستقل برای تکمیل مجموعه اطلاعات غیر تماس ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

ربات Patrol هوشمند برای بازرسی و نظارت بر زیرزمین

اول، بازبینی سیستم ربات گارت پست
این سیستم با استفاده از آشکارسازهای مادون قرمز، دوربین ها و سنسورهای مختلف روی صفحه ای که روی روبات های بازرسی هوشمند متمرکز هستند، تکنولوژی ناوبری خودمختار را اتخاذ می کند تا اطلاعات جمع آوری داده های غیرمستقیم انواع مختلف تجهیزات را در ایستگاه های زیرزمینی، انتقال داده ها را در ایستگاه های داده با استفاده از تکنولوژی انتقال بی سیم، و تشخیص الگو را ترکیب می کند. فن آوری، فن آوری شناسایی درجه حرارت، تکنولوژی تجزیه و تحلیل روند داده بزرگ، متوجه چند ایستگاه، چند موقعیت، بازرسی اتوماتیک و نظارت. به طور قابل توجهی کاهش شدت کار بازرسی دستی پست، بهبود کیفیت وظایف بازرسی پست، تا حد زیادی، سطح ایمنی پست ایستگاه را بهبود بخشد.

دوم، تابع محصول ربات پورت ایستگاه
1، self-test self-recovery
بدن ربات توانایی خود تست انواع مختلف لوازم جانبی را فراهم می کند، سیگنال های زنگ صدا و سیگنال مختلف را با توجه به سطح خطا ارائه می دهد و می تواند به پلت فرم نظارت اتاق موتور منتقل شود. در همان زمان، ربات قادر به بازیابی از شکست های ناشی از آسیب غیر فیزیکی است.
2، وظایف بازرسی پیکربندی رایگان
پلت فرم نظارت می تواند به راحتی کارهای بازرسی را به ربات های مختلف در ایستگاه اختصاص داده و به جدا شدن روبات های فیزیکی از نقاط تشخیص از طریق تقسیم موثر نقاط نظارت در ایستگاه ها، وظیفه پیکربندی سکوی نظارت ایستگاه را انعطاف پذیر تر کند.
3 نمایش وضعیت وضعیت در زمان واقعی
پلت فرم نظارت می تواند اطلاعات در زمان واقعی را نمایش دهد مانند نظارت ایستگاه، نمای کلی ربات و وضعیت نقطه نظارت.
4، ایستگاه زیر، سوئیچ ایستگاه اصلی استاد
این سیستم معماری B / S را تصویب می کند. پلت فرم مانیتورینگ به طور صریح ایستگاه اصلی و سیستم پست را از طریق اختیار تغییر می دهد.
5، شارژ خودکار، ناوبری خودکار
برنامه Body Body ربات به طور کامل وضعیت باتری را با توجه به آستانه تشخیص ولتاژ و باتری همراه با داده های زمان واقعی ربات تحلیل می کند. هنگامی که باتری در معرض ولتاژ قرار دارد و قدرت باتری کم است، ربات میتواند به طور خودکار به شارژر در ایستگاه شارژ در ایستگاه بازگردد.
ربات با یک دستگاه رادار لیزر مجهز است که می تواند موانع را در ایستگاه شناسایی کند. پس از اینکه ربات در مسیر پیاده روی تنظیم شده است، ربات می تواند توانایی ناوبری خودمختار را با توجه به بازخورد داده ها رادار رادیویی کامل کند.
6، رابط خارجی
پلت فرم نظارت داده ها جمع آوری شده را پردازش می کند و آن را در پایگاه داده محلی در زمان واقعی ذخیره می کند. این رابط های داده های خارجی PMS، امنیت، کنترل آتش، برنامه ریزی و تماس های پلت فرم یکپارچه را فراهم می کند.
7، زنگ غیر طبیعی
پس از پلتفرم سیستم، داده های جمع آوری شده را به طور جامع تجزیه و تحلیل می کند، اطلاعات زنگ خطر غیرمعمول از تجهیزات، ربات بدن و نرم افزار سیستم را تولید می کند، از جمله عدم انطباق منبع تغذیه، آنالایزر رادار، آنومالی پان / شیب، بی نظمی راه رفتن و نقص حرارتی یا تجزیه و تحلیل شکست. اطلاعات زنگ را می توان منتقل نرم افزار مانیتورینگ برای نمایش، در حالی که پشتیبانی از اعلان های SMS.
8، پرس و جو داده های تاریخی
آرشیو سیستم پلتفرم سیستم و فروشگاه دادههای ربات و تجهیزات بازرسی را ذخیره میکند و میتواند اطلاعات تاریخی را در ابعاد مختلف مورد جستجو قرار دهد.

تستر حفاظت رله سه فاز

Hot Tags: ربات گشت هوشمند برای بازرسی و نظارت از ایستگاه های ساخته شده در چین، تولید کنندگان، تخفیف، ارزان، ربات گشت، ربات گشت زنی، ربات بازرسی
محصولات مرتبط
پرس و جو