HZDP-60K کابل VLF AC Hipot Tester

محتویات I. محصولات فرکانس فوق العاده کم و انتخاب آن ................ ... .... 3 II. نظریه امتحان مقاومت دی الکتریک فرکانس فوق العاده پایین ............ .. 4 III. معرفی محصولات ......................................................... ... 4 IV. پارامتر فنی .......................................................... ... 5 V. ساختار سازه ......................................................... .6 VI. چگونه...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

HZDP-60K VLF AC Hipot Tester

فهرست

I. محصولات فرکانس فوق العاده پایین و انتخاب آن ................ ... .... 3

دوم تئوری تست مقاومت دی الکتریک فرکانس فوق العاده کم ............ .. 4

III معرفی محصولات ......................................................... ... 4

IV پارامتر فنی .......................................................... ... .5

V. سازه ابزار .......................................................... ... .6

VI چگونه عملیات .................................................................. 7

VII تست قویترین فرکانس کابل های کشیده شده ........................ .12

هشتم تست مقاومت فرکانس فوق العاده پایین مقیاس بزرگ ژنراتور ولتاژ بالا ...................................................... ............... .......... ... .13

IX تست قدرت خازنی فوق العاده کم توان خازنی ... ... ... 14

X. یادداشت ها ........................................................................... ........ 16

XI لیست بسته بندی .................................................................. ....... 16

XII ضمیمه ........................................................................ .... 17

vlf تستر هیپوت

یادداشت

1. قبل از شروع، جسم مورد آزمایش را قبل از راه اندازی با دودکش تخلیه کنید. (با استفاده از روش تخلیه میله، تخلیه اول با انتهای تخلیه فعلی محدود شده و سپس ترمینال زمین). روش اتصال با فرکانس فوق العاده با دو تقویت کننده: هنگام استفاده از تقویت کننده من تنها (ولتاژ آزمون 30 ولت یا کمتر)، خروجی کنترل دستگاه باید به تقویت کننده I متصل شود، کنترل خروجی II را متصل نکنید. هنگامی که تقویت کننده I و تقویت کننده II در سری استفاده می شود (ولتاژ آزمون 80 ولت یا کمتر است)، خروجی کنترل دستگاه باید به تقویت کننده I متصل شود، و خروجی II کنترل دستگاه باید به تقویت کننده II متصل شود، کاملا مجزا نیست! در غیر این صورت ابزار یا شی مورد آزمایش آسیب دیده خواهد بود.

2. با استفاده از دکمه STOP و تخلیه توسط میله و سپس خاموش کردن قدرت اگر شما نیاز به قطع دستگاه های که در شرایط فشار بالا. در غیر این صورت آن را به دستگاه آسیب!

3. لطفا آن را با توجه به دستورالعمل های صفحه نمایش.

4. یک پدیده عادی است که مقدار کمی از نشت نفت را پس از افزایش فشار افزایش می دهد، زیرا روغن عایق شده در تقویت کننده پر است، علاوه بر این، مصرف شما تاثیر نمی گذارد.

5. هنگامی که آزمایش کواک 10 کیلوولت انجام می شود، آزمون یک مرحله ای به شدت پیشنهاد می شود. ولتاژ باید 18KV باشد و فرکانس باید 0.1Hz، 0.05Hz، 0.02Hz باشد. در این کتابچه، ظرفیت بارگذاری، ارزش نظری است، طول کابل 10KV صحنه می تواند به 8 تا 8 کیلومتر برسد.

6. هنگامی که آزمایش 35KV کابل انجام می شود، یک مرحله ای به شدت پیشنهاد می شود. ولتاژ به 60KV (عمومی مورد نیاز) -78KV (با توجه به قوانین مورد نیاز) تنظیم شده و فرکانس به 0.1Hz، 0.05Hz و 0.02Hz تنظیم شده است. در این کتابچه، ظرفیت بار، ارزش نظری است، طول کابل 35KV صحنه می تواند 3-5 کیلومتر باشد.

7. در صورتی که کابل بیش از حد کوتاه (کمتر از 500 متر) باشد، ظرفیت آزمایش کمتر از 0.1μF است و فشار به طور طبیعی نمی تواند افزایش یابد، لطفا ظرفیت موازی 0.1μF ولتاژ بالا را به صورت موازی وصل کنید.

8. پایه ولتاژ بالا نایلون را با شماره های بالا به صندلی نایلون مربوطه، خطوط ولتاژ بالا برای اطمینان از تماس خوب، بدون تماس خوب، باعث تخلیه، بالا سمت سوپ سوخته، چرخش. هنگامیکه پایانه های نایلون تنگ می شوند، به شدت توجه می کنند، سفت شدن بیش از حد ممکن است پایانه های نایلون را آسیب برساند.

9. اگر آن را با دو فرکانس فوق العاده پایین تقویت مجهز کنید: هنگامی که ولتاژ آزمون 30 کیلو ولت یا کمتر باشد، در این مرحله، من نیاز به تقویت کننده I برای تقویت، و نه اتصال تقویت کننده II. شماره تقویت کننده نیز می تواند به I + II تنظیم شود، در این مرحله تقویت کننده I و II در سری؛ هنگامی که ولتاژ آزمون بیش از 30 کیلو وات است، تقویت کننده I و II باید در سری استفاده شوند، دستورالعمل های عملیاتی در کتاب دستورالعمل برای روش های اتصال را ببینید.

10. آزمایش زمان آزمایش، زیرا سرعت نمونه برداری DC تقسیم ولتاژ بسیار کند است، نیاز به دیدن بیش از ده چرخه، به منظور مشاهده ولتاژ پیک مثبت و منفی، حداکثر مقدار ولتاژ خروجی واقعی است.

خط خروجی 11.Control وصل شده به شاخه هوا تقویت کننده باید فشار به پایین فشار به عقب کشیدن!

12. توصیه به استفاده از منبع تغذیه AC 220V: اگر شما مجبور به استفاده از یک ژنراتور برای تامین قدرت، به دلیل فرکانس فوق العاده پایین 0.1Hz مبتنی بر مدولاسیون فرکانس ورودی قدرت، دارای الزامات بالاتر، به نیازهای ژنراتور عبارتند از: فرکانس 50Hz، ولتاژ 220V + 5٪، ولتاژ بیشتر از 10KW، الزامات خاص ثبات فرکانس ژنراتور، تغییرات فرکانس با بار (بهترین استفاده از ژنراتور تبدیل دیجیتال دیجیتال)، و نه کمتر از بار مقاومت 800 ولت در پایان خروجی ژنراتور با قدرت (مانند اجاق گاز الکتریکی و غیره) متصل می شود، به منظور ثبات سرعت ژنراتور، اگر فرکانس پایدار نباشد، مطمئنا تقویت کننده طبیعی نیست. در کل روند افزایش فشار، بار مقاومت باید از کار مداوم استفاده می کند، می تواند استفاده نمی کند به طور خودکار قطع مقاومت بار (مانند کتری برقی، کوره الکتریکی، سوئیچ کنترل دما پس از آب جوش یا دمای رسیده است، قطع خواهد شد خاموش بطور خودکار بارگذاری می شود)، در غیر این صورت به شدت به دستگاه آسیب می رساند!

13. هنگامی که روشن کردن چراغ برق روشن نمی شود و یا هیچ نمایش صفحه نمایش، لوله 25A بیمه ممکن است سوخته، برای یک لوله ایمنی خوب است، ما با لوله بیمه پشتیبان 25A مجهز شده است.

هشدار: در آزمون ولتاژ کابل، باید سیم هسته و لایه عایق جداسازی فیزیکی باشد، نه با موارد دیگر که در بالا ذکر شده باشد، در غیر این صورت باعث تخلیه ولتاژ بالا خواهد شد

ژنراتور ولتاژ بالا با فرکانس پایین 0.1Hz

I. محصولات فراتر از حد پایین و انتخاب آن

ژنراتور ولتاژ بالا با فرکانس پایین 1.0-1Hz -60KV

میز 1

مدل

ولتاژهای دارای رتبه

ظرفیت بار

فیوز

وزن

مفید است

VLF-60 / 1.1

60kV

(اوج )

0.1Hz، ≤؛ 0.5μF

25A

کنترل: 6 پا

تقویت بدن I: 30 پا

بدن تقویت II: 50 پا

18KV و زیر کابل، ژنراتور

0.05Hz، ≤؛ 1.1μF

0.02Hz، ≤؛ 2.5μF

HIPOT TESTER (2).jpg

2، نحوه انتخاب محصولات مناسب برای آزمون

لطفا اطمینان حاصل کنید که ظرفیت محصولات آزمون زیر ظرفیت امتیاز دستگاه است. اگر خازن محصولات آزمایشی خیلی کوچک باشد و دستگاه به طور معمول نمی تواند خروجی آن را کمتر از 0.05μF داشته باشد، شکل موج تاثیر خواهد گذاشت. 0.1μF خازن موازی با خروجی کمکی. در زیر ظرفیت برخی از ابزار برای مرجع شما است.

ظرفیت نسبی نسبی ژنراتورهای مختلف تنها

جدول 2


قدرت حرارتی

نیروی برق

ظرفیت ژنراتور

(MW)

200

300

600

85

125-150

300

400

تنها نسبتا

ظرفیت برق (μF)

0.2-0.25

0.18-0.26

0.31-0.34

0.69

1.8-1.9

1.7-2.5

2.0-2.5

(μF / km)

ظرفیت خازنی کابل ایزوله تک هسته ای XLPE

جدول 3


ظرفیت Ω / کیلومتر

ولتاژ (کیلووات)

10

0.15

0.17

0.18

0.19

0.21

0.24

0.26

0.28

0.32

0.38

-

35

-

-

-

0.11

0.12

0.13

0.14

0.15

0.16

0.17

0.19

مقطع عرضی

مساحت (cm2)

16

25

35

50

70

95

120

150

185

240

270

II. تست مقاومت دی الکتریک فرکانس فوق العاده پایین

تست مقاومت دی الکتریک فرکانس فوق العاده پایین، راه جایگزین برای مقاومت در برابر ولتاژ فرکانس قدرت است. همانطور که می دانیم، ترانسفورماتور تست ظرفیت بزرگ یا ترانسفورماتور رزونانس برای آزمایش ولتاژ فرکانس قدرت برای تولید ژنراتور، کابل و غیره به علت ظرفیت الکتریکی بیشتر لایه عایق مورد نیاز است. تجهیزات بزرگ نه تنها بزرگ، بلکه گران است و مناسب برای استفاده نیست. بخش برق برخی از مشکلات را حل می کند. با توجه به تئوری و نتیجه آزمایش از داخل و خارج از کشور، آزمون مقاومت در برابر ولتاژ با فرکانس 0.1Hz با فرکانس پایین می تواند این مشکلات را حل کند و مزیت نه تنها نتایج آزمایشات را به دست می دهد، بلکه ابعاد دستگاه نیز کوچک است و وزن آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. ظرفیت آن 1/500 از روش سنتی است. روش های تست ساده بسیار ساده است، به همین دلیل است که به طور معمول در کشورهای توسعه یافته مورد استفاده قرار می گیرد، وزارت نیرو چین چین به موسسه تحقیقات ولتاژ ووهان اعتقاد دارد به منظور تهیه روش های آزمون مقاومت "ولتاژ با فرکانس فوق العاده با ولتاژ پایین فرکانس 35KV و زیر کابل XLPE برای ارتقای این رویکرد این ابزار با توجه به چینی ساخته شده از این نیاز توسعه یافته است. این را می توان به طور گسترده ای در کابلی، موتور بزرگ دوار فشار بالا، خازن های قدرت به مقاومت در برابر ولتاژ AC استفاده می شود.

مقدمه III

این محصول ترکیبی از تکنولوژی پیشرفته تبدیل دیجیتال مدرن، کنترل کامل کامپیوتر، افزایش خودکار، سر و صدا، اندازه گیری و حفاظت است. مداخله ی انسانی می تواند در طول فرایند افزایش سرعت خودکار انجام شود، مزیت اصلی شامل الکترونیک، اندازه های کوچک و وزن سبک، صفحه نمایش LCD بزرگ (روشن و بصری)، گزارش خروجی خروجی چاپگر، آسان برای استفاده است. طراحی شده به طور کامل برای برآوردن استانداردهای صنعت انرژی. رویکرد مکانیکی به طور گسترده ای برای سیگنال های فرکانس بسیار فرکانسی مدولاسیون و Demodulation استفاده می شود، اما هیچ موج سینوسی استاندارد، برخی از خطا در اندازه گیری و تخلیه جرقه در بخش فشار بالا و غیره، محصولات می تواند بر گسل غلبه از بالا و ویژگی های زیر باید مشخص کنید:

★ اطلاعات جریان و ولتاژ به طور مستقیم از طریق نمونه گیری از طرف فشار بالا به دست آمده و درست و دقیق است.

★ حفاظت بیش از حد ولتاژ: دستگاه در مدت 20 میلی ثانیه در هنگام قطع ولتاژ خروجی از مقادیر محدود تنظیم تعطیل می شود.

★ حفاظت بیش از حد فعلی: طراحی برای محافظت دوگانه ولتاژ بالا و پایین، حفاظت از خرابی را می توان با دقت بالا در فشار بالا تنظیم شده است. زمانیکه جریان جریانهای کم ولتاژ بیش از جریان واکنش داده شده به زمان محافظت در 20 میلی ثانیه خاموش می شود.

★ مقاوم در برابر ولتاژ حفاظت حفاظت از مقاومت در برابر افزایش بدن و بدون نیاز به مقاومت خارجی اضافی.

★ حلقه باز مدار کنترل بازده منفی ولتاژ بالا و پایین.

پارامتر IV.Technical

1، ولتاژ خروجی، جدول 1 برای مرجع

2، فرکانس خروجی: 0.1Hz، 0.05Hz، 0.02Hz.

3، قابلیت بارگیری: جدول 1 برای مرجع

0.1 هرتز حداکثر 0.5μF

0.05 هرتز حداکثر 1.1μF

حداکثر حداکثر 2.5μF حداکثر 02/0 Hz

4، دقت: ± (3٪ از مقیاس کامل +0.5 KV)

5، تحریف ولتاژ ولتاژ: ≤5٪

6، شرایط استفاده: در محیط داخلی، در فضای باز؛ درجه حرارت: -10 ℃  + 40 ℃؛ رطوبت: ≤85٪ RH

7، منبع تغذیه: AC50 هرتز، ± 5٪ 220V

8 فیوز قدرت: جدول 1 برای مرجع

3، روش تخمین فعلی محصولات

فرمول: I = 2πfCU

ساختار V.Instrument

1، نمودار کنترل پنل

1.png

میز 1

مشخصات :

(1) "زمین": پایانه زمین، استفاده شده با زمین ارتباط دارد.

(2) "خروجی کنترل": خروجی چند هسته سوکت، استفاده می شود با سوکت چند هسته ورودی از افزایش بدن

(3) "کنتراست": تنظیم کنتراست برای LCD

(4) "کلید تابع": نوار سریع نمایشگر مربوط به نشانه محل است

(5) "AC220V": ورودی قدرت، فیوز داخلی

(6) "سوئیچ قدرت": شاخص خودی.

(7) "چاپگر": برای گزارش آزمون

(8) صفحه LCD: نمایش داده های آزمون.

2، نمودار تقویت بدن

2.png

جدول 2

VI نحوه عمل

1، روش اتصال

(1) روش اتصال استفاده از تقویت کننده من فقط برای تقویت (ولتاژ آزمون 30 کیلو وات یا کمتر)

3.png

جدول 3 (نمودار اتصال)

مشخصات :

با این محصول دو خط اختصاصی تصادفی مجهز شده و می توانید با توجه به جدول 3، برق با 50Hz / 220V AC متصل شوید.

(2) روش اتصال استفاده از تقویت کننده I و II برای تقویت در سری

(ولتاژ آزمون 60 ولت یا کمتر)

4.png

جدول 4 (نمودار اتصال)

مشخصات :

با این محصول با دو خط تصادفی اختصاصی مجهز شده و شما می توانید با توجه به جدول 4، قدرت با AC 50Hz / 220V متصل شوید.

2، توالی عملیاتی

(1) قدرت: لطفا توجه داشته باشید که محصولات آزمون به طور کامل تخلیه می شود زمانی که قدرت ماشین آلات و اولین دکمه توقف را فشار دهید هنگامی که ماشین آلات در روش تقویت است و سپس استفاده از سوئیچ قدرت. نگه داشتن تقویت کننده بوت سوپاپ در جلو سوار افزایش روند ممکن است مقدار کمی از نشت نفت، یک پدیده طبیعی است.

اگر بعد از اینکه اتصال آن را به پایان رساندید، دستگاه را در جدول 5 محدودیت اتصالات وارد کنید. پس از اینکه اتصال را پایان دادید، دستگاه را خاموش کنید هنگام اتصال یا بخیه یا دستگاه استفاده نکنید. ابتدا بررسی فیوز منبع برق را بررسی کنید هیچ نمایش در صفحه

(2) تنظیمات پارامتر تعریف شده است

5.png

تنظیم تقویت کننده

تنظیم فرکانس تست

تنظیم ولتاژ آزمون

تنظیم ولتاژ محدود

تنظیم جریان محدود

تنظیم زمان آزمون

شروع ولتاژ آزمون

جدول 5 (محدودیت رابط)

شما می توانید قبل از تنظیم فرکانس تست، ولتاژ و حفاظت از فشار بیش از فشار در طرف فشار بالا، مقادیر حفاظت از ولتاژ بیش از حد، بار آزمون و غیره با توجه به آزمون مورد نیاز در محدودیت رابط جدول 5

★ تقویت کننده شماره تنظیم: اگر با استفاده از تقویت کننده من تنها برای افزایش، تنظیم تقویت کننده شماره به عنوان I (تنظیم ولتاژ آزمون 30 KV یا کمتر)؛ اگر با استفاده از تقویتکننده I و II برای تقویت سریال، شماره تقویت کننده را به عنوان I + II تنظیم کنید.

★ سه گزینه برای فرکانس :: 0.1،0.05،0.02. این فرکانس خروجی دستگاه و واحد Hz است

★ ولتاژ آزمون از 10KV به مقادیر مشخص شده (لطفا ولتاژ آزمون کمتر از 10KV را تنظیم نکنید). این دستگاه دیگر هنگامی که بر روی مقادیر تنظیم شده است افزایش نخواهد یافت و خروجی دامنه موج سینوسی را در این مقادیر بالا

★ مقادیر حفاظت ولتاژ از 0 به ارزش امتیاز داده شده و واحد kV است. این نشان می دهد که مقادیر حداکثر محصولات آزمون است. این دستگاه خودرو را خاموش خروجی هنگامی که ولتاژ بیش از تنظیم است. در شرایط عادی ولتاژ حفاظت ولتاژ بالاتر از ولتاژ آزمون 2-4 کیلو V تنظیم می شود.

★ مقادیر حفاظت از جریان از 0 به ارزش امتیاز داده شده و واحد mA است. این نشان می دهد که مقادیر حداکثر در حال حاضر از محصولات آزمون. دستگاه خودرو خواهد شد خروجی را خاموش هنگامی که جریان از تنظیمات تجاوز می کند. طبق شرایط نرمال، مقدار حفاظت فعلی توسط سیستم به طور خودکار تنظیم شده است.

★ تنظیم زمان از 0-60 دقیقه است و نشان داده شده است بار آزمون، واحد دقیقه است.

ولتاژ بالاتر، ارزش ارزهای بالا، داده های آزمون از ابزار است

صفحه نمایش و ولتاژ، داده های ارز در گزارش آزمون همه پر است

ارزش های .

لطفا مکان نما را به "شروع ولتاژ آزمایش" حرکت دهید و آن را تأیید کنید و سپس به زیر رابط تقویت جدول 6 وارد شوید.

6.png

تقویت کنید، یک دقیقه صبر کنید

ولتاژ

جاری

زمان: زمان بندی

جدول 6 (افزایش)

تقویت خودرو

پس از اتمام موفقیت آمیز بودن، این ابزار وارد وضعیت افزایش می شود. بعضی مواقع ولتاژ به مقادیر تنظیمات می رسد. این دستگاه خروجی ولتاژ را خاموش و وارد شدن به رابط شروع اگر شما دکمه توقف را فشار دهید در هنگام تقویت روش.

جدول 7 در رابط کاربری ظاهر می شود وقتی که مقادیر boost نزدیک به مقادیر تنظیم شده است

7.png

تقویت کنید، یک دقیقه صبر کنید

ولتاژ

جاری

زمان: زمان بندی

ولتاژ با فشار دادن کلید های بالا و پایین تنظیم می شود

شروع زمان با فشار دادن دکمه تایید

جدول 7

لطفا برای 1 ثانیه دکمه "روشن / خاموش" را فشار دهید و سپس ولتاژ را تنظیم کنید و سپس دکمه تأیید را فشار دهید، شکل 8 به نظر می رسد، زمان شروع ابزار، زمان شروع را شروع می کند و بعد از اتمام گزارش آزمایشی چاپ می شود. بازگشت به صفحه شروع، پس از پایان خاموش کردن قبل از شروع اندازه گیری بعدی.

8.png

تنظیم ولتاژ

ولتاژ

جاری

زمان سنجی

شروع زمان

جدول 8

★ یکی دیگر از توقف غیر عادی است خاموش کردن بیش از ولتاژ حفاظت، بیش از خاموش شدن فعلی است. رابط نوک هنگامی که دستگاه متوقف می شود ظاهر می شود. شما می توانید ولتاژ یا جریان را دوباره تنظیم کنید تا اندازه گیری بعدی شروع شود.

هفتم. تست قدرت کم بودن فرکانس پایین کابل

1 لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام تجهیزات اتصال از محصولات آزمون از کابل محصولات آزمون تحویل داده می شود.

2، به طور جداگانه مقاومت سیم مقاومت سیم مقاومت توسط اقلام آزمون Megger 10000V و ارزش آزمون را ثبت کرد

3، ولتاژ اکتیو ولتاژ: Umax = 3UO،

Uo ولتاژ کار بین سیم کشی به زمین و یا سپر فلزی، برای مثال، ولتاژ کابل ولتاژ 10KV، ولتاژ نامی تک فاز

UO: Uo = 10 / √3kV

مقادیر حداکثر ولتاژ آزمون عبارتند از: Umax = 3Uo

= 3 × 10 / √3kV

= √3 × 10kV

= 17.32kV

4، زمان آزمون: 3 دقیقه

5، آزمون به صورت جداگانه. مقدار خازن کابل محصولات آزمون در ظرفیت بارگیری دستگاه است. آزمون فشار می تواند در همان زمان توسط خطوط سه فاز کابل به طور موثر کار کند.

6، دستگاه را با کابل های آزمایش مواد با کابل اتصال انعطاف پذیر مخصوص (لوازم جانبی)، با توجه به جدول 8، وصل کنید. قدرت دستگاه را روشن کنید و فرکانس تست، زمان، ولتاژ، مقادیر حفاظتی بیش از حد ولتاژ را در طرف فشار بالا ، بیش از مقادیر حفاظت فعلی و سپس شروع به افزایش آزمون. توجه به مدار بازخورد فشار بالا و چک کردن اگر صداهای غیر معمول در کابل از محصولات آزمون وجود دارد. شما می توانید بار آزمون و آزمون ولتاژ در هنگام افزایش به آزمایش ولتاژ.

7، این وسیله در صورت تکرار آزمایش ها، خودرو را تشخیص خواهد داد، و اگر محصولات دچار خرابی اتفاق افتاده، آزمایش فشار را انجام دهند.

8، لطفا دستگاه را تقویت کنید، دستگاه را خاموش کنید

اگر برخی از مشکلات مانند زوم فعلی غیر طبیعی، بی ثباتی ولتاژ، بوی غیر معمول، دود و یا سر و صدا و یا پدیده نام تجاری فلش در محصولات کابل تولید در روش افزایش و فشار رخ داده وجود دارد. سپس بررسی آن. آزمون فشار اگر شکست بخشی بخشی از قطعات آزمون باشد، از بین می رود. شما می توانید آن را مجددا آزمایش کنید، اگر شما آن را تایید کنید توسط رطوبت و یا سطح کثیف است.

9، لطفا دوباره آزمایش فشار را انجام دهید اگر دستگاه به دلایلی به جز نقص عایق کابل، بیش از حفاظت فعلی است.

10.png

جدول 9 اندازه گیری نمودار اتصال تک فاز

VIII. تست مقاومت فراطبیعی در ولتاژ بالا مقیاس بزرگ ژنراتور ولتاژ بالا

روش تست ژنراتور مشابه تست کابل بالا است و در زیر تفاوت است:

1، آزمون را می توان در طول انتقال تعمیرات عمده، تعویض جزئی سیم پیچ و سایر آزمون های معمول انجام داد. ژنراتور ولتاژ بالا 0.1Hz فرکانس پایین موثر است برای تست نقص عایق عایق از سایر دستگاه ها. دلیل آن این است که در ولتاژ فرکانس به علت خروج از جریان بار خازنی جریان از طریق عایق در لایه خارجی ضد سر و گردن نیمه هادی ناشی از کاهش ولتاژ بزرگتر، در نتیجه عایق پایان میله از ولتاژ خط کاهش می یابد؛ در حالی که در موارد فرکانس بسیار کم، این جریان خازن بسیار کاهش یافته است و لایه نیمه هادی در قطر ولتاژ ضد کرونا به شدت کاهش یافته است، آن را به عایق ولتاژ بالاتر پایان می دهد، آسان برای پیدا کردن نقص.

2، روش اتصال: آزمون به صورت جداگانه، افراد مشابه بودند

فشار، جدول 9 برای مرجع.

3، ولتاژ بالا تست ولتاژ زیر محاسبه می شود،

Umax = √2βKUo

Umax: مقدار حداکثر (kV) ولتاژ آزمون 0.1Hz

β: ضریب معادل در 1Hz و 50Hz، ما 1.2 را با توجه به الزام روش های ما می گیریم.

K: عمومی صحبت کردن 2.3œ1.5 معمولا 1.5

Uo: ولتاژ نامی (کیلوولت) سیم پیچ استاتور از ژنراتور

برای نمونه . ولتاژ رگولاتور ولتاژ 13.8 کیلوولت است،

ولتاژ بالا نشت ولتاژ فوق العاده پایین:

Umax = × 1.2 × 1.5 × 13.8 ≈35.1 (کیلو وات)

4، زمان آزمون بر اساس دستورالعمل است،

5، آزمایش آزمون فشار عایق کابل، در صورتی که صدای غیر معمول، بوی، سیگار کشیدن و یا اطلاعات بی ثباتی و غیره در طول آزمون فشار وجود نداشته باشد، منتقل می شود. لطفا با توجه به وضعیت سطح عایق، برای درک بهتر شرایط عایق، به طور کامل توجه کنید.

به ویژه برای تهویه هوا، تجربه ای که می تواند دستگاه ها را با نظارت بر ظاهر کشف کند، عایق ژنراتور را منعکس نمی کند، یک پدیده طبیعی نیست، مانند سطح تخلیه کرونا و غیره

11.png

جدول 10 اندازه گیری استاتور یک نمودار خط متصل.

IX، تست مقاومت فرکانس فوق العاده کم قدرت خازن

روش عملیات آزمون مشابه آنچه در بالا ذکر شد، جدول 11 روش اتصال برای مرجع شماست، لطفا ولتاژ و زمان آزمایش را مطابق با دستورالعمل تنظیم کنید.

12.png

جدول 11 اندازه گیری سیم کشی خازن X. نکات

1، تقویت کننده استفاده شده در دستگاه مجاز به استفاده دیگر نیست

2، لطفا اگر کارکرد دستگاه را خراب کردید، لطفا با کارخانه برای تعمیرات تماس بگیرید و خودتان آن را باز نکنید.

3، قبل از بخیه، لطفا قبل از خاموش کردن دستگاه، محصولات آزمایش را با دنده تخلیه کامل تخلیه کنید.

4، لطفا قبل از اعمال قدرت در دستگاه ها، محصولات آزمایش را با استفاده از ترمینال تخلیه کامل تخلیه کنید.

5، لطفا قبل از هر بار فشار دکمه افزایش، لطفا کالاهای آزمون را با دز برقی کاملا تخلیه کنید

فهرست XI.Packing

جعبه کنترل 1.0.1Hz / 60KV (1 عدد)

تقویت کننده 2.0.1Hz / 60KV (2pcs)

خازن شنت 3،0،1Hz / 60KV (1pcs)

خطوط خروجی بالا ولتاژ 4،30KV (1 عدد)

خطوط خروجی بالا ولتاژ 5،60KV (1 عدد)

6، تقویت کننده I و II کابل ولتاژ بالا (1 عدد)

7، خازن شنت کابل های ولتاژ بالا (1pcs)

8، کابل های کنترل ویژه (2 عدد)

9، خطوط برق (1 عدد)

10، سیم زمین (1 عدد)

11، بار تخلیه (1 عدد)

12، فیوز برق (10 عدد)

13، چاپ مقاله (2 عدد)

14، راهنمای آموزشی (1 عدد)

15، گواهینامه کارخانه (1 عدد)

16، گزارش بازرسی کارخانه (1 عدد)

XII.Appendix

ولتاژ محاسبه شده

UO / UN (KV)

بیش از ولتاژ آزمون

ولتاژ آزمون پیشگیرانه


ضریب ولتاژ

مقادیر ولتاژ (KV)

ضریب ولتاژ

ولتاژ (KV)

1.8 / 3

3 UO

5

2.1 UO

4

3.6 / 6

3 UO

11

2.1 UO

8

6/6

3 UO

18

2.1 UO

13

6/10

3 UO

18

2.1 UO

13

8.7 / 10

3 UO

26

2.1 UO

18

12/10

3 UO

36

2.1 UO

25

21/35

3 UO

63

2.1 UO

44

26/35

3 UO

78

2.1 UO

55

Uo ولتاژ فاز اسمی است، UN برای ولتاژ خطی کابل.

زمان آزمون: 1 تا 5 دقیقه

محصولات مرتبط
پرس و جو