HZDP-30K VLF ژنراتور ولتاژ بالا

مطالب I. فوق العاده فرکانس پایین محصولات و گزیده ای از آن ..................... 3 II. نظریه تست فوق العاده فرکانس پایین قدرت دی الکتریک ............ 4 III. محصولات مقدمه ......................................................... 4 IV. پارامتر های فنی ............................................................ 5 V. ابزار ساختار ............................................................ 6 VI. چگونه برای عملیات ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

HZDP-30K VLF ژنراتور ولتاژ بالا

فهرست
I. فوق العاده فرکانس پایین محصولات و گزیده ای از آن ..................... 3
II. نظریه تست فوق العاده فرکانس پایین قدرت دی الکتریک ............ 4
III. محصولات مقدمه ......................................................... 4
IV. پارامتر های فنی ............................................................ 5
V. ابزار ساختار ............................................................ 6
VI. چگونه برای عملیات ............................................................... 7
VII. فوق العاده کم تست قدرت فرکانس کابل ........................ 11
VIII. فوق العاده کم تست قدرت فراوانی مقیاس های بزرگ ژنراتور ولتاژ بالا .............................................................................. 12
IX. تست فوق العاده کم قدرت فرکانس قدرت خازن ......... 13
X. یادداشت ................................................................................. 13
XI. لیست بسته بندی ..................................................................... 15
XII. ضمیمه ........................................................................... 16 VLF فرکانس پایین Hipot تستر

یادداشت
1.Fully وسیله مورد نظر از میله تخلیه قبل از شروع تا تخلیه، (میله تخلیه روش با استفاده از است: ترشحات اول با پایان تخلیه جریان محدود، ترمینال پس از آن زمین). روش اتصال فرکانس پایین فوق العاده با دو تقویت کننده: هنگام استفاده از تقویت کننده من به تنهایی (تست ولتاژ 30 کیلو ولت یا کمتر است)، خروجی کنترل ابزار من باید به تقویت کننده متصل شود من، کنترل خروجی دوم متصل نکنید. هنگامی که تقویت کننده من و تقویت کننده دوم در سری استفاده می شود (ولتاژ تست 80 KV و یا کمتر باشد)، کنترل ابزار خروجی من باید به تقویت کننده متصل شود من و کنترل ابزار خروجی دوم باید متصل به تقویت کننده دوم، رابطه کاملا معکوس نیست. در غیر این صورت دستگاه یا جسم مورد آزمایش قرار آسیب دیده خواهد شد.
2.Please با استفاده از دکمه STOP و تخلیه توسط میله های پس از آن تعطیل قدرت اگر شما نیاز به قطع ماشین آلات که در فشار بالا conditions.Otherwise آن را به ابزار صدمه بزند!
عملیات 3.Please آن با توجه به دستورالعمل روی صفحه نمایش.
4.It یک پدیده طبیعی به دیدن مقدار کمی از نشت نفت از افزایش فشار به دلیل روغن عایق در تقویت کننده پر است، علاوه بر این، آن را استفاده شما تاثیر نمی گذارد.
5.When انجام تست کابل 10KV، آزمون یک فاز به شدت پیشنهاد شده است. ولتاژ 18KV شود و فرکانس باید 0.1Hz، 0.05Hz، 0.02Hz باشد. کتابچه راهنمای گفت ظرفیت بار است که ارزش نظری، صحنه 10KV طول کابل می تواند 3/8 کیلومتر می باشد.
6.When انجام تست کابل 35KV، آزمون یک فاز به شدت پیشنهاد شده است. ولتاژ به 60KV (الزامات عمومی) -78KV (با توجه به قوانین مورد نیاز) تنظیم و فرکانس به 0.1Hz، 0.05Hz و 0.02Hz تنظیم شده است. کتابچه راهنمای گفت ظرفیت بار است که ارزش نظری، صحنه 35KV طول کابل می تواند 3/5 کیلومتر می باشد.
7.In مورد کابل بیش از حد کوتاه (کمتر از 500 متر)، ظرفیت خازنی از جسم آزمون کوچکتر از 0.1μF است و فشار می توانید به طور معمول نمی تواند افزایش، لطفا اتصال 0.1μF خازن با ولتاژ بالا در راه موازی است.
8.Keep با ولتاژ بالا چرخش پایانه های نایلون با شماره های بالا به مربوط صندلی نایلون، خطوط با ولتاژ بالا برای اطمینان از تماس خوب است، هیچ تماس خوب است، آن را به یک ترشح بشود، سوخته سمت بالا. هنگامی که پایانه های نایلون تنگ تر، توجه به شدت، سفت کردن بیش از حد ممکن است پایانه های نایلون آسیب برساند.
9.If آن را با دو بوستر فرکانس فوق العاده کم مجهز به: هنگامی که ولتاژ تست 30 KV و یا کمتر است، در این نقطه به آن نیاز دارد تقویت کننده من برای افزایش تنها، تقویت کننده دوم اتصال است. تعداد نیز تقویت کننده می تواند تنظیم شود به I + II، در این نقطه تقویت کننده اول و دوم افزایش در سری. هنگامی که ولتاژ آزمون بیش از 30 KV، تقویت کننده اول و دوم باید در سری استفاده می شود، و دستورالعمل در کتاب عامل آموزش برای روش های اتصال.
10.Laboratory زمان معاینه، چون DC سرعت نمونه برداری تقسیم ولتاژ بسیار کند، نیاز به مراجعه به بیش از ده چرخه، به منظور دیدن اوج ولتاژ مثبت و منفی، اوج ارزش واقعی ولتاژ خروجی است.
11.Control خط خروجی متصل به سمت تقویت کننده شاخه هوا نیاز به چرخش فشار رو به پایین به بیرون بکشد!
12.Recommend استفاده از منبع تغذیه AC 220V از: اگر شما مجبور به استفاده از یک ژنراتور برای تامین قدرت، به دلیل 0.1Hz فرکانس فوق العاده کم است در مدولاسیون فرکانس برق ورودی بر اساس، مورد نیاز بالاتر، به نیازهای ژنراتور عبارتند از: فرکانس 50Hz است، ولتاژ 220V + 5٪، قدرت بیشتر از 5KW است، شرایط خاصی از ثبات فرکانس خروجی ژنراتور، تغییرات فرکانس با بار (بهترین استفاده را از ژنراتور تبدیل فرکانس دیجیتال)، و نه کمتر از بار 800W مقاومتی در پایان خروجی ژنراتور با یک قدرت (مانند اجاق گاز برقی و غیره) متصل است، به منظور ایجاد ثبات در سرعت ژنراتور، اگر فرکانس پایدار نیست، قطعا نه تقویت کننده طبیعی است. در کل فرایند افزایش فشار، بار مقاومت باید کار مداوم استفاده کنید، می توانید استفاده کنید به طور خودکار قطع مقاومت بار (مانند کتری برقی، کوره الکتریکی، سوئیچ کنترل درجه حرارت پس از آب جوش است و یا درجه حرارت رسیده است، قطع خواهد شد خاموش به صورت خودکار بارگذاری)، در غیر این صورت به طور جدی ساز آسیب.
13.When روشن کردن لامپ منبع تغذیه روشن نشده یا بدون صفحه نمایش صفحه نمایش، لوله بیمه ممکن است سوخته، برای یک لوله ایمنی خوب است، ما با 10 بیمه آماده به کار لوله مجهز شده است.
هشدار: در ولتاژ کابل مقاومت در برابر آزمون، باید سیم هسته و لایه عایق از جدایی فیزیکی، نه با موارد دیگر تحت پوشش در بالا، در غیر این صورت آن را به تخلیه ولتاژ بالا باعث، آسیب رساندن به ابزار.

0.1Hz فوق العاده کم فرکانس سیگنال ژنراتور ولتاژ بالا

I.Ultra-فرکانس پایین محصولات و گزیده ای از آن

1،0.1Hz -30KV فوق العاده کم فرکانس سیگنال ژنراتور ولتاژ بالا

میز 1

مدل

ولتاژ امتیاز

ظرفیت بار

فیوز

وزن

مفید

VLF-30 / 1.1

30KV

(اوج )

0.1Hz، ≤1.1μF

10A

کنترل: 6㎏

تقویت بدن: 30㎏

کابل 10KV، ژنراتور

0.05Hz، ≤2.2μF

0.02Hz، ≤5.5μF

2، چگونه در انتخاب محصولات مناسب برای آزمون
لطفا مطمئن شوید که خازن از محصولات تست زیر خازن ابزار امتیاز است. شکل موج خواهد بود نفوذ اگر خازن از محصولات تست خیلی کوچک است و ابزار به طور معمول نمی تواند خروجی هنگامی که آن را زیر 0.05μF. خازن 0.1μF به موازات خروجی کمکی. در زیر برخی از خازن ابزار مرجع خود است.
تنها ظرفیت قدرت نسبتا ژنراتور مختلف
جدول 2قدرت حرارتی

قوه محرکه مولد برق

خازن ژنراتور

(MW)

200

300

600

85

125-150

300

400

تنها نسبتا

ظرفیت قدرت (μF)

0.2-0.25

0.18-0.26

0.31-0.34

.69

1.8-1.9

1.7-2.5

2.0-2.5

خازن قدرت تک هسته ای عایق XLPE کابل (μF / کیلومتر)


جدول 3


ظرفیت μF / کیلومتر

ولتاژ (کیلو ولت)

10

.15

.17

.18

.19

.21

.24

.26

.28

.32

.38

-

35

-

-

-

.11

.12

.13

.14

.15

.16

.17

.19

مقطعی

منطقه (سانتی متر مربع)

16

25

35

50

70

95

120

150

185

240

270

4، محصولات تست روش برآورد فعلی
فرمول: I = 2π FCU
II.Theory از فوق العاده کم فرکانس تست قدرت دی الکتریک
فوق العاده کم فرکانس تست قدرت دی الکتریک راه های جایگزین برای ولتاژ فرکانس قدرت مقاومت در برابر آزمون است. همانطور که می دانیم، که مورد نیاز است بزرگ ترانسفورماتور تست ظرفیت و یا یک ترانسفورماتور رزونانس برای ولتاژ فرکانس قدرت مقاومت در برابر آزمون به ژنراتور بزرگ، کابل و غیره با توجه به ظرفیت الکتریکی بزرگتر از عایق لایه. تجهیزات بزرگ نه تنها بزرگ بلکه بسیار گران و برای استفاده مناسب نیست. بخش برق باعث می شود برخی آزمون برای حل مشکلات. با توجه به نظریه و آزمون نتیجه از داخل و خارج از کشور، 0.1Hz ولتاژ فوق العاده کم فرکانس مقاومت در برابر آزمون می توانید این مشکلات را حل کند و این مزیت است که نه تنها نتایج آزمون همان کردم بلکه ابعاد ابزار کوچک است و قابل توجهی کاهش وزن آن است. ظرفیت آن 1/500 از راه سنت است. تا حد زیادی ساده روش تست، به همین دلیل است که معمولا در کشورهای توسعه یافته، وزارت چین از برق واگذار ووهان موسسه تحقیقاتی ولتاژ بالا به تهیه پیش نویس "35kv و زیر عایق XLPE فرکانس کابل برق فوق العاده کم (0.1Hz) استفاده از روش آزمون مقاومت در برابر ولتاژ برای ترویج این رویکرد «. این ابزار با توجه به چین ساخته شده از این نیاز است. می توان آن را به طور گسترده ای در کابل استفاده می شود، در مقیاس بزرگ با فشار بالا موتور های دوار، خازن های قدرت به AC ولتاژ تست مقاومت در برابر.
III.Products مقدمه
این محصول ترکیبی از فن آوری های پیشرفته تبدیل مدرن دیجیتال، به طور کامل کنترل کامپیوتر، افزایش خودکار، جفتک، اندازه گیری و حمایت می کند. دخالت انسان می تواند در طول فرآیند گام به گام تا خودکار مراقبت از، سیستم های لوله کشی استفاده شامل به طور کامل الکترونیکی، اندازه کوچک و وزن سبک، ال سی دی بزرگ صفحه نمایش (روشن و بصری)، خروجی چاپگر گزارش آزمون، آسان برای استفاده. طراحی شده به طور کامل برآورده استانداردهای صنعت برق رویکرد .mechanical به طور گسترده ای استفاده برای مدولاسیون و کشف رمز سیگنال های فوق العاده کم فرکانس اما هیچ موج سینوسی استاندارد، برخی از خطا اندازه گیری و تخلیه جرقه در بخش فشار بالا و غیره، محصولات را می ضعف غلبه بر از بالا و ویژگی های زیر نیاز به نشان ویژه:
اطلاعات جریان و ولتاژ به طور مستقیم از طریق نمونه گیری از سمت فشار بالا به دست آمده و آن را درست و دقیق است. بیش از حد ولتاژ حفاظت: ابزار پایین به حفاظت خاموش در 20 میلی ثانیه زمانی که ولتاژ خروجی بیش از مقادیر محدود کننده تنظیم می باشد.
بیش از جریان حفاظت: طراحی برای حفاظت از دو ولتاژ بالا و پایین، حفاظت از خرابی می توان با دقت در سمت فشار بالا تنظیم شده است. تعطیل برای بار حفاظت در 20 میلی ثانیه زمانی که در حال حاضر از طرف کم ولتاژ بیش واکنش نشان داد جاری است.
انتقال انرژی الکتریکی به طراحی مقاومت حفاظت از خروجی در افزایش بدن و آن را بدون نیاز به مقاومت خارج اضافی است.
حلقه بسته کنترل مدار بازخورد منفی از ولتاژ بالا و پایین.
IV.Technical پارامتر
1، خروجی ولتاژ، جدول 1 برای مرجع
2، فرکانس خروجی: 0.1Hz، 0.05Hz، 0.02Hz.
3، بارگذاری قابلیت: جدول 1 برای مرجع
0.1 هرتز حداکثر 1.1μF
0.05 هرتز حداکثر 2.2μF
0.02 هرتز حداکثر 5.5μF
4، دقت: ± (3٪ از مقیاس کامل KV 0.5)
5، اعوجاج شکل موج ولتاژ: ≤5٪
6، شرایط استفاده: داخلی، فضای باز؛ درجه حرارت: -10 ℃ ∽ + 40 ℃، رطوبت: ≤85٪ RH
7، منبع تغذیه: AC50 هرتز، 5٪ ± 220V
فیوز 8، قدرت: جدول 1 برای مرجع

ساختار V.Instrument
1، کنترل پنل نمودار

图片 1.pngd.png

میز 1

مشخصات:
(1) "زمین": ترمینال زمین، با زمین استفاده می شود لینک کنید.
(2) "کنترل خروجی": خروجی سوکت های چند هسته ای، با استفاده از سوکت ورودی های چند هسته ای از افزایش بدن.
(3) "مقابل": تنظیم کنتراست برای ال سی دی
(4) "کلید عملکرد": نمایش نوار اعلان مربوط به نشانه محل
(5) "AC220V": ورودی برق، خودی فیوز
(6) "سوئیچ قدرت": خودی شاخص.
(7) "چاپگر": برای گزارش آزمون
(8) "روی صفحه نمایش ال سی دی": داده ها از آزمون صفحه نمایش.
2، افزایش بدن نمودار

图片 1.pngc.png

جدول 2
VI.How برای عملیات
1، روش اتصال

图片 1.pngb.png

جدول 3 (نمودار اتصال)
مشخصات:
با استفاده از این محصول با دو خط به صورت تصادفی اختصاصی مجهز و شما می توانید اتصال با توجه به جدول 3، قدرت با AC 50HZ / 220V.
2، توالی عملیات
(1) قدرت در: مدیر اشاره کرد که محصولات آزمون به طور کامل زمانی که قدرت در ماشین آلات و فشار بر روی دکمه توقف برای اولین بار تخلیه زمانی که ماشین در روش تقویت سپس با استفاده از سوئیچ قدرت است.
ابزار را به جدول وارد کنید 4 محدودیت رابط هنگامی که قدرت در دستگاه پس از شما به پایان رسید اتصال آن، لطفا مطمئن شوید که ابزار قدرت خاموش است زمانی که شما اتصال و یا بخیه یا نه استفاده از ابزار لطفا اول چک کردن فیوز از پریز برق اگر بدون صفحه نمایش در صفحه نمایش.
(2) تنظیمات پارامتر تعریف شده

图片 1.pnga.png

主 菜单: منوی اصلی

试验 频率 设定: تنظیم فرکانس آزمون
试验 电压 设定: ولتاژ تست تنظیم
限制 电压 设定: تنظیم ولتاژ حد
限制 电流 设定: تنظیم از حد جریان
试验 时间 设定: تنظیم بار آزمون
启动 试验 电压: شروع تست ولتاژ
جدول 4 (محدودیت رابط)
شما می توانید قبل تنظیم فرکانس تست، ولتاژ و حفاظت از ارزش های تجاوز فشار در دو طرف فشار بالا، ارزش حفاظت از تجاوز ولتاژ، بار آزمون و غیره با توجه به آزمون های مورد نیاز در محدودیت رابط جدول 4 سه گزینه برای فرکانس: 0.1،0.05 ، 0.02. آن ابزار فرکانس خروجی است و واحد است هرتز ولتاژ تست از 10KV به ارزش امتیاز است (لطفا ولتاژ تست زیر 10KV تنظیم نیست). ابزار خواهد افزایش نمی که آن را در مقادیر تنظیم است و حفظ خروجی دامنه موج سینوسی در این ارزش اوج.
ارزش حفاظت از ولتاژ از 0 تا ارزش امتیاز هستند و واحد کیلو ولت است. این است که به نشان مقادیر اوج از محصولات تست بافته ابزار خواهد خودرو تعطیل خروجی هنگامی که ولتاژ بیش از تنظیمات. تحت شرایط عادی، ارزش محافظت در برابر ولتاژ بالاتر از 4KV ولتاژ تست تنظیم شده است.
ارزش حفاظت از فعلی از 0 به ارزش امتیاز و واحد میلی آمپر است. این است که به نشان مقادیر اوج در حال حاضر محصولات تست بافته ابزار خواهد خودرو تعطیل خروجی که وقتی جاری است بیش از تنظیمات.
تنظیم بار است از دقیقه 0-60 و نشان داده شده است بار آزمون، واحد دقیقه است.
بالاتر از ولتاژ، ارز اوج ارزش ها، داده ها از آزمون از صفحه نمایش ابزار و ولتاژ، ارز، داده در گزارش آزمون تمام مقادیر اوج است.
لطفا مکان نما به "شروع ولتاژ تست" حرکت و تأیید کرد که پس از آن به زیر جدول 5 رابط افزایش را وارد کنید.

图片 1.png0.0001.png

正在 升压 中 请 稍后: افزایش اکنون، منتظر یک دقیقه
电压: ولتاژ
电流: کنونی
计时: زمان بندی
جدول 5 (افزایش)
خودرو افزایش ابزار وارد وضعیت افزایش در هنگام چک کردن خود موفقیت به پایان رسید. این برخی از بار به ولتاژ به مقادیر تنظیم کنند. ابزار را تعطیل

ولتاژ خروجی و وارد رابط شروع اگر دکمه توقف هنگامی که روش تقویت شما را فشار دهید.
جدول 6 در رابط ظاهر خواهد شد که ارزش افزایش نزدیک به تنظیم مقادیر است

图片 1.png0.01.png

正在 升压 中 请 稍后: افزایش اکنون، منتظر یک دقیقه

电压: ولتاژ 电流: کنونی
计时: زمان بندی
按 上下 键 微调 电压: ولتاژ تنظیم توسط مطبوعات بر روی کلید بالا و پایین
按 确定 键 启动 计时: شروع زمان بندی شده توسط پرس بر روی دکمه تایید
جدول 6
لطفا بر روی "روشن و خاموش" را فشار دهید. برای 1 ثانیه فشار دهید و تنظیم ولتاژ سپس دکمه تایید را فشار دهید، 7 نمایان شود، دستگاه شروع زمان، ابزار زمان بندی شروع خواهد شد و گزارش آزمون چاپ خواهد شد هنگامی که آن را به پایان رسید. برگشت به صفحه شروع، پس از خاموش شدن ترشحات قبل از شروع اندازه گیری بعدی.

图片 مشتری 1.png 图 0.1.png

جدول 7

یکی دیگر از توقف غیر طبیعی بیش از حد ولتاژ خاموش کردن حفاظت، بیش از خاموش کردن فعلی است. رابط نوک ظاهر خواهد شد که ابزار متوقف می شود. شما می توانید دوباره تنظیم ولتاژ یا جریان برای شروع اندازه گیری بعدی.
VII.Ultra-پایین آزمایش قدرت فرکانس کابل
1، لطفا مطمئن شوید که تمام تجهیزات اتصال از محصولات تست از کابل از محصولات تست محروم.
2، به طور جداگانه آزمون مقاومت عایق کابل های 10000V آزمون MEGGER و ارزش آزمون ثبت شده است.
3، ولتاژ آزمون ارزش اوج: UMAX = 3Uo، UO است ولتاژ کار بین کابل هادی به زمین و یا پوشش محافظ فلزات، برای نمونه، ولتاژ کابل 10KV، ولتاژ تک فاز امتیاز
UO: UO = 10 / √3kV
مقادیر ولتاژ اوج آزمون است: UMAX = 3Uo
= 3 × 10 / √3kV
= √3 × 10KV
= 17.32kV
4، زمان آزمون: 3 دقیقه
5، آزمون به طور جداگانه. مقادیر خازن کابل از محصولات تست را در قابلیت بارگذاری ابزار هستند. فشار عملیات تست می توانید در برابر همان کابل خطوط سه فاز به صورت موازی.
6، اتصال دستگاه با کابل محصولات تست توسط ویژه انعطاف پذیر کابل اتصال (لوازم جانبی) با توجه به جدول 8. قدرت بر روی دستگاه و اتمام راه فرکانس آزمون، بار، ولتاژ بیش از حد ولتاژ ارزش حفاظت در دو طرف با فشار بالا ، بیش از ارزش حفاظت جریان پس از آن شروع به تست افزایش. لطفا توجه به مدار بازخورد فشار بالا و چک کردن اگر برای تلفن های موبایل سازمان ملل متحد طبیعی در کابل از محصولات تست. شما می توانید بار آزمون ضبط و ولتاژ تست وجود دارد که افزایش ولتاژ تست.
7، ابزار خودرو خواهد مرحله نهایی مسابقات اگر بار آزمون به پایان رسید و محصولات تست فشار عبور اگر می مخرب تخلیه اقدام رخ داده باشد.
8، لطفا توقف افزایش ابزار، خاموش کردن ماشین آلات اگر برخی از مشکلات مانند جریان زوم سازمان ملل متحد طبیعی، ثبات ولتاژ، بوی غیر معمول، دود یا سر و صدا و یا نام تجاری فلش پدیده در آزمون محصولات کابل در افزایش و فشار روش اتفاق افتاده است سپس چک کردن آن. آزمون فشار شکست است اگر آن را توسط عایق کابل بخش ضعیف از موارد آزمون است. شما می توانید آن را اگر شما اعلام آن توسط رطوبت و یا سطح کثیف است مجدد.
9، لطفا به تست فشار دوباره انجام دهید اگر ابزار بیش از حفاظت جریان توسط دلایل به جز نقص عایق کابل است.

图片 مشتری 1.png 电路 مشتری 1.png

جدول 8

اندازه گیری نمودار اتصال تک فاز
VIII.Ultra-پایین آزمایش قدرت فراوانی مقیاس های بزرگ ژنراتور ولتاژ بالا
روش آزمون ژنراتور مشابه با تست کابل بالا است و در زیر تفاوت است:
1، آزمون را می توان انجام در طول انتقال به تعمیرات اساسی، جایگزینی بخشی از سیم پیچ و دیگر آزمون های معمولی است. 0.1Hz فوق العاده کم فرکانس سیگنال ژنراتور ولتاژ بالا به پایان ژنراتور تست نقص عایق از ابزار دیگر موثر تر است. دلیل آن این است که در ولتاژ فرکانس، با توجه به خروج از فعلی نوار خازنی جریان از طریق عایق در لایه خارج از نیمه هادی ضد تاج ناشی از افت ولتاژ بزرگتر، در نتیجه عایق پایان راد از ولتاژ کاهش می یابد فشار بر؛ در حالی که در موارد فوق العاده کم فرکانس، این جریان خازن تا حد زیادی کاهش می یابد، و لایه های نیمه هادی در افت ولتاژ ضد تاج تا حد زیادی کاهش می یابد، آن را در یک عایق با ولتاژ بالاتر به پایان می رسد، آسان برای پیدا کردن نقص.
2، روش اتصال: آزمون به طور جداگانه، افراد فشار مشابه، جدول 9 برای مرجع بود.
3، تست ولتاژ اوج ارزش در زیر محاسبه می شود،
UMAX = √2βKUo
ارزش اوج (کیلو ولت) ولتاژ تست 0.1Hz: UMAX
β: ضریب معادل در 1HZ و 50HZ، ما را 1.2 با توجه به نیاز از روش های ما است.
K: به طور کلی صحبت 1.3∽1.5 معمولا 1.5
UO: ولتاژ نامی (کیلو ولت) از سیم پیچ استاتور ژنراتور
برای مثال: ولتاژ ژنراتور امتیاز 13.8 کیلو ولت،
فوق العاده کم فرکانس ولتاژ آزمون ارزش اوج:
UMAX = × 1.2 × 1.5 × 13.8≈35.1 (کیلو ولت)
4، زمان آزمون توجه به دستور العمل،
5، تست فشار عایق کابل است عبور اگر هیچ صدای غیر معمول، بو، سیگار کشیدن و یا بی ثباتی و غیره نمایش داده در طول آزمون مطبوعات وجود دارد. لطفا به طور کامل توجه وضعیت سطح عایق برای پرداخت بهتر درک شرایط عایق.
به خصوص برای هوا سرد می شود نزد، تجربه است که می تواند دستگاه های با نظارت بر ظاهر کند عایق ژنراتور را منعکس نمی کند کشف یک پدیده طبیعی نیست، مانند سطح تخلیه کرونا

图片 مشتری 1.png 电路 فعلی

جدول 9 اندازه گیری استاتور یک نمودار خط متصل
IX.Ultra-پایین آزمایش قدرت فراوانی خازن قدرت
روش عمل تست مشابه با بالا است، جدول 10 راه اتصال برای شما مرجع، لطفا تنظیم ولتاژ آزمون و زمان با توجه به آموزش است.
کنترل خروجی خروجی ولتاژ بالا

图片 1.pngoooooo.png

خازن

تقویت کننده کنترل
جدول 10 اندازه گیری نمودار خازن سیم کشی
X.Notes
1، تقویت کننده مورد استفاده در ابزار است که برای استفاده دیگر مجاز نیست.
2، لطفا کارخانه برای تعمیرات اگر نقص ابزار تماس
و آن را توسط خودتان باز نمی شود.
3، قبل از بخیه، لطفا به طور کامل تخلیه محصولات تست شده توسط
میله پس از خاموش ابزار تخلیه.
4، لطفا به طور کامل محصولات تست توسط میله های تخلیه قبل از ترخیص
قدرت در ابزار.
5، لطفا به طور کامل محصولات تست توسط میله های تخلیه قبل از ترخیص
چاپ روی دکمه افزایش هر بار.
فهرست XI.Packing
جعبه 1،0.1Hz / کنترل 30KV (1PCS)
0.1Hz / 30KV تقویت کننده (1PCS)
0.1Hz / 30KV شنت خازن (1PCS)
30KV ولتاژ بالا خطوط خروجی (1PCS)
کابل شنت خازن ولتاژ بالا (1PCS)
کابل های کنترل ویژه (1PCS)
از خطوط برق (1PCS)
سیم زمین (1PCS)
9، تخلیه راد (1PCS)
10، فیوز برق (10PCS)
11، چاپ مقاله (1PCS)
12، کتابچه راهنمای دستورالعمل (1PCS)
13، صدور گواهینامه کارخانه (1PCS)
14، گزارش بازرسی کارخانه (1PCS)

محصولات مرتبط
پرس و جو