تستر هیپوتوپ دیو الکتریک HV با نوع خشک قابل حمل با ایستگاه کنترل

تستر هیپوتوپ دیو الکتریک HV با نوع خشک قابل حمل با ایستگاه کنترل

ایستگاه کنترل سری HZT با ایستگاه کنترل قابل حمل دی اکسید کربن خشک نوع تجهیزات کامل از ترانسفورماتور تست ولتاژ بالا، آن و تست ترانسفورماتور آزمون فشار مقاومت و آزمون نشت را انجام می دهد. این محصول با توجه به استاندارد صنعتی برق ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

تستر هیپوتوپ دیو الکتریک HV با نوع خشک قابل حمل با ایستگاه کنترل

干 式 试验 变 HZG.jpg


ایستگاه کنترل سری HZT یک مجموعه کامل از تجهیزات ترانسفورماتور تست ولتاژ بالا است و تست ترانسفورماتور تست مقاومت و فشار مقاومت انجام می شود. این محصول با استاندارد صنعتی برق DL / T848.2-2004 مطابقت دارد .پارامتر فنی

مدل

قدرت

خروجی

مقدار فاز

ولتاژ (V)

فرکانس (HZ)

ولتاژ (V)

جریان (A)

HZT-10

1/2

220/380

50

250/430

28 / 16.3

HZT-15

2

380

50

430

23.3

HZT-20

2

380

50

430

32.6

HZT-30

2

380

50

430

46.5

HZT-50

2

380

50

430

69.8


توضیح دستی

1. در جدول نشان داده شده است، لطفا ایستگاه کنترل را با ترانسفورماتور تست وصل کنید، همچنین لطفا فراموش نکنید که با خط کف ارتباط برقرار کنید. پس از بررسی دقیق، می توانید برق را از طریق آن بردارید.

2. هنگامی که برق می رود، لطفا تنظیم ولتاژ را به Null، Zero Switch روشن کنید و سیگنال نیز روشن شود (که نشان می دهد که خروجی تنظیم ولتاژ صفر است).

3. دکمه Start را فشار دهید، با دستگاه لمسی متصل شوید، و در عین حال روشن شدن نور سیگنال برق را روشن کنید، اما نور سیگنال کار را روشن خواهد کرد.

4. تنظیم ولتاژ را به آرامی و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و با ولتاژ مورد نظر را دقیقا بخوانید، زمانی که ولتاژ مورد نیاز را ببندید، لطفا متوقف گردید و جهت مخالف را چرخانده تا آن را به صفر برساند.

5. پس از بررسی، دکمه توقف را فشار دهید تا دستگاه لمسی خاموش شود و نور سیگنال کار خاموش شود، اما نور سیگنال Zero روشن خواهد شد.

6. این تجهیزات با حفاظت بیش از حد جریان نصب شده است. هنگامی که داده ها را با معاینه دریافت می کنید، باید رله بیش از حد جریان را انتخاب کنید. اما رله همیشه 80 درصد از اطلاعات ارقام را تنظیم می کند. هنگامی که کمی کمی بارگذاری می شود، لطفا آن را با توجه به جریان بارگذاری مجدد تنظیم کنید تا امنیت این تجهیزات را تضمین کند. در طول ولتاژ بالا و بالاتر می شود، این تجهیزات تجربی ثابت می شود که اگر کوتاه مدت، رله بیش از حد بارگذاری شده، و قدرت خاموش شود، واجد شرایط نخواهد بود. وقتی این اتفاق می افتد، باید تنظیم را به سطح صفر متصل کنید.


HuaZheng Electric Manufacturing (Baoding) شرکت با مسئولیت محدود در سال 2008، تامین کننده Grid دولتی در چین تاسیس شده است. به این معنی ما عرضه کننده دولت چین است. و محصولات ما در سراسر چین گسترش یافته است.

محصولات اصلی ما: تستر عایق الکتریکی، وراجی گشتاور ولتاژ، ژنراتور ولتاژ بالا، تستر ترانسفورماتور، تستر حفاظت رله، تستر مگرس مقاومت عایق، تجزیه و تحلیل کیفیت قدرت و غیره.

نزدیک به بندر تیانجین، حمل و نقل مناسب است. مشتریان ما از بیش از 50 کشور از جمله آمریکا، انگلیس، بلغارستان، برزیل، شیلی، مالزی، ویتنام و غیره آمده است.

بیشتر از 1 سال، نگهداری عمر طولانی است. محصولات از طریق CE، ISO، IEC گواهینامه، کیفیت و قابل اعتماد، قیمت کارخانه.

به گرمی از همه شرکای خوش آمدید برای همکاری با مزایای متقابل ما.

ولتاژ تقسیم کننده ولتاژ بالا

ولتاژ تقسیم کننده ولتاژ بالا

ولتاژ تقسیم کننده ولتاژ بالا
Hot Tags: تستر هیوتای هیبرید دی الکتریک قابل حمل با خشکی قابل حمل با ایستگاه کنترل، ساخته شده در چین، تولید کنندگان، تخفیف، ارزان، خشکی نوع AC DC تست ترانسفورماتور
محصولات مرتبط
پرس و جو