HZ-DS3 کابل Identificator

HZ-DS3 کابل Identificator

HZ-DS3 CHAREGED کابل IDENTIFICATOR 1.Overview این محصول با توجه به نصب و راه اندازی ساخت و ساز با ولتاژ بالا و نگهدارنده در محل مشکلات شناسایی کابل، که نیاز به فوری حل طراحی شده است، با اشاره به فن آوری پیشرفته در خارج از کشور، تحت هدایت ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

HZ-DS3 CHAREGED کابل IDENTIFICATOR

کابل Identificator


1.HZ-DS3 کابل Identificator نمای کلی
این محصول با توجه به نصب و راه اندازی ساخت و ساز با ولتاژ بالا و مشکلات شناسایی کابل در محل نگهدارنده، که نیاز به فوری حل طراحی شده است، با اشاره به فن آوری پیشرفته در خارج از کشور، تحت هدایت تئوری میدان الکترومغناطیسی، آن است که توسط توسعه روش الکترونیک مدرن و تکنولوژی قالب. هر دو به رسمیت شناختن با نقطه و انجام می دهند بدون الکترونیکی. انواع شاخص فراتر از ابزار شناخت آلمان LCI هستند. این محصول به طور عمده برای شناسایی دقیق بسیاری از در سایت کابل استفاده می شود، برای غلبه بر خاموشی و حادثه امنیت شخصی، که به طور منظم توسط کابل خراب ایجاد می شود، بدیهی است که بهبود بهره وری از ساخت و ساز و maintance، به مطمئن شوید که تمام صنعتی، کشاورزی تولید و زندگی ملی در خوب پیش برود.
2.HZ-DS3 کابل IdentificatorMain ویژگی
● انتقال قدرت بزرگ است. در حال حاضر لحظه بزرگتر از 2000A است، پایه مقاومت برابر با 1000 Ω، هنوز هم می تواند با دقت شناسایی است.
● جدا ورودی و فک output.Large مناسب برای همه نوع از کابل ولتاژ بالا و پایین است (بهتر از آلمان LCI است).
● عملیات بسیار ساده است.
● وضوح نشان می دهد بصری.
● اصلی، کمکی قابل حمل، زیبا است و احساس خوبی است.
● کار ماشین قابل اعتماد و اتصال کوتاه می ترسم نمی باشد.
3. شاخص فنی اصلی
آرواره ها: ≥140mm بسته ≥110mm قطر داخلی
قدرت: 1KVA
شناخت راه: جهت، دامنه
وزن و ابعاد: 2kg در 320 × 280 × 210MM

محصولات مرتبط
پرس و جو