صفحه اصلی > در باره ما

Huazheng برقی (Baoding) برای تولید شرکت، محدود است که در 13rd، مارس 2008 واقع در شهر پیشرفته توسعه منطقه Baoding، هبی ولایت چین ایجاد شده است. این شرکت با تکنولوژی بالا است که مدیر کل مسئولیت سیستم را پیاده سازی است. شرکت است راه اندازی بخش های مختلفی به شرح زیر: مدیر کل دفتر تحقیق و توسعه بخش، بخش تولید، گروه کنترل کیفیت، گروه تدارکات، فروش که فروش از جمله 5 تیم و بازار در سراسر جهان، سرویس بخش، بخش منابع انسانی وزارت امور مالی. شرکت کارکنان 106، 36 کارکنان فنی شامل و تحت فارغ التحصیل هیات علمی بیش از 95 درصد را. شرکت ما دارای نیروی قوی فنی و تجهیزات برای تولید و آزمایش تجهیزات پیچیده در داخلی پیشرفته است. با شرکت فن آوری به طور مداوم در حال بهبود محصول به طور مداوم غنی شده بودن و محصول جدید همه در کنار معرفی شده است، چهار طبقه و بیش از ۵۰ نوع محصولات تا به حال در میان آنها وجود دارد محصولات مختلف استان حتی در سراسر کشور رسیده سطح برجسته وجود دارد. شرکت است که ترکیبی از خروجی مطالعه و تحقیقات متکی بر بسیاری از دانشگاه ها مانند دانشگاه شمال چین برق قدرت دانشگاه، هبی و غيره. آن تعدادی از محصولات مبتنی بر الکترونیک محصولات اتوماسیون بحران گرا با مستقل حقوق مالکیت معنوی در سطح داخلی پیشرفته با موفقیت در حال اجرا در قدرت حمل و نقل امنیت و زمینه های دیگر توسعه داده است.

شرکت پیاده سازی سیستم نوآوری و نوآوری در مدیریت و نوآوری تکنولوژیکی در مدیریت و پایبند به فلسفه فروش مردم گرا، مشتری اول و متقابل منفعت. ما قول می دهم برای همه کاربران با خدمات عالی و صدا فروش.

Huazheng تولید برق (Baoding) شرکت تامین کننده شبکه دولتی در چین است. یعنی ما تامین کننده دولت چین است. و گسترش محصولات خود در سراسر چین کل.